Aktualności

28.11.2013

Nowy w pełni ekologiczny, regionalny produkt w ofercie naszego Winnego SPA.
Mydlarnia Qzko przygotowała specjalnie dla nas mydła na bazie koziego mleka.
  Nowe mydła wzbogaciły swą wyjątkowość o winogrona uprawiane na ziemi lubuskiej oraz kamień winny z Winnicy Kinga.
Mydło z koziego mleka z dodatkiem oleju palmowego z rozdrobnionymi skórkami        i pestkami winogron to doskonały kosmetyk do codziennej higieny i pielęgnacji skóry. Zawiera zdrową dawkę antyoksydantów spowalniających procesy starzenia skóry, dobrze nawilża jednocześnie chroni skórę przed szkodliwym wpływem czynników zewnętrznych. Doskonale nadaje się dla skóry skłonnej do podrażnień.
Mydło z koziego mleka z kamieniem winnym jest, subtelnie pilingującym mydłem      a zawarte w nim witaminy pielęgnują i odżywiaj
ą skórę.

08.09.2013

PIERWSZE WINNE SPA W ZIELONEJ GÓRZE - OTWARTE

 

01.09.2013
 
Mamy dobre wieści !! Już niedługo otwarcie nowego gabinetu VitisMed!! Tym razem w Winnym Grodzie Nasze Vine SPA mieścić się będzie przy ulicy DRZEWNEJ 15 w Zielonej Górze! Jesteśmy w trakcie intensywnych przygotowań i dokładamy wszelkich starań, abyście mogli Państwo z pełnym zadowoleniem korzystać z dobrodziejstw, jakie będzie oferować nasza Winnica Zdrowia i Urody. Pozdrawiamy i zapraszamy już wkrótce.

                                                

 Witam serdecznie

Pracując w naszej placówce w Sulechowie zauważam jak duży odsetek naszych pacjentów cierpli na schorzenia kręgosłupa. Wychodząc na przeciw oczekiwaniom oraz chcąc zapewnić Państwu kompleksową fizjoterapię, od miesiąca lutego 2012 będzie można skorzystać w naszej placówce   z pełnej elektroterapii(m.in.prądy diadynamiczne, interferencyjne,Kotza,Tens, jonoforezy, galwamnizacje, elektrodtymulacje).

Już dziś jednak można wzmocnić swoją kondycje zdrowotną  laseroterapią biostymulacyjną, krioterapią i indywidualną  gimnastyką leczniczą dobraną przez mgr fizjoterapii do Państwa potrzeb i wskazań zdrowotnych.

 

W najbliższym czasie  będziemy zamieszczać na naszej stronie porady  dotyczące radzenia sobie   z chorym kręgosłupem, zamieścimy  przykłady ćwiczeń leczniczych.

Chętnie odpowiem na nurtujące Państwa pytania w zakresie postępowania fizjoterapeutycznego    w ochronie zdowia oraz leczenia fizjoterapeutycznego (e-meil vitismed@vitismed.pl-warunek podanie imienia i nazwiska, osobiste wizyty ) .

Zapraszam zatem do zerkania na naszą stronę  i zachęcam do wizyty w naszym

"VitisMed"Fizjoterapia Zdrowie i Uroda 

                                                                       Pozdrawiam

                                                                             mgr  Elżbieta Cipora

 

 

 

 

 

 

Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą

Wychodząc naprzeciw Państwa oczekiwaniom od miesiąca  lutego wprowadzamy nowe usługi z zakresu medycznego:

               Indywidualną  gimnastykę usprawniająca dla pacjentów po urazach aparatu ruchu w schorzeniach neurologicznych (np. SM, udary, porażenia nerwów, migreny).

 Prowadzimy diagnostykę, leczenie  i profilaktykę wad postawy: w następujących wadach

  • Skolioza
  • Plecy okrągłe
  • Plecy okrągło-wklęsłe
  • Plecy płaskie
  • Kolana koślawe
  • Kolana szpotawe
  • Płaskostopie
  • Płasko-koślawość stóp

 Zajęcia odbywają się w formie indywidualnej lub dla niektórych schorzeń  w dwuosobowej grupie.

Proponujemy :

Ćwiczenia bierne, czynno-bierne, wspomagane, korekcyjne, izometryczne

Ćwiczenia dobrane indywidualnie do potrzeb pacjenta z uwzględnieniem procesu chorobowego      i schorzeń towarzyszących. 

Najnowsze badania potwierdzają, iż doskonałą formą wspomagania naszego zdrowia jest aktywność ruchowa  oraz masaż, który rewitaminizuje nasz organizm.

Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą promocyjną

 

Zapraszamy na zabiegi krioterapii ciekłym azotem w VitisMed w Sulechowie, która doskonale spisuje się między innymi  na: dolegliwości bólowe różnego pochodzenia,stanu pourazowe, zmiany reumatyczne .

 

Nasze zabiegi mogą dla Państwa, stać się swoistego rodzaju "sanatorium"

w miejscu zamieszkania, bez zwolnienia lekarskiego i dalekich wyjazdów.

Zapraszamy w nasze progi.

 

 

 

 


 

Prawa autorskie © VitisMed Kreacja: Crazy Studio